сите категории

Други јазици

  • 16000GS магнетен одредувач
  • 16000GS магнетен одредувач

16000GS магнетен одредувач

Опис: Одредувач за голф 

Димензија: Ф85 * 38мм 

Магнетна сила: 16000GS

Пакување: 20 парчиња / ctn, 30KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.