сите категории

Други јазици

  • Ознака со рамен молив
  • Ознака со рамен молив

Ознака со рамен молив

Опис: Flat Pencil Tag 

димензија: 55 * 16 * 18mm 

фреквенција: 58KHz

Боја: Бело, сиво или прилагодено 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 10KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.