сите категории

Други јазици

  • Ферит
  • Ферит

Ферит

Опис: Ферит

Димензија: Различна димензија или прилагодена

Фреквенција:  RF 8.2Mhz,3.25Mhz, 1.95MHz AM 58KHz /66KHz ect

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.