сите категории

Други јазици

  • EM Strip Deactivator/ Reactivator/ checker
  • EM Strip Deactivator/ Reactivator/ checker

EM Strip Deactivator/ Reactivator/ checker

Опис: EM Strip Deactivator/ Reactivator/ checker

with LED and sound

Димензија: 420 250 * * 110mm 

Напон: 220v/110v, 50HZ, AC power supply 

Напомена: Извадете ја струјата при полнење на осигурувачот

Пакување: 1pc / ctn, 16KG, 0.03CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.