сите категории

Други јазици

  • EM Strip Checker
  • EM Strip Checker

EM Strip Checker

Опис: EM strip checker, sound and light alarm 

Димензија: 350 260 * * 110mm

Напомена: Remove the power when charging the fuse

Пакување: 5 парчиња/ctn, 20KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.