сите категории

Други јазици

  • ЕМ лента
  • ЕМ лента

ЕМ лента

Опис: Достапно на METO и други ЕМ-системи

Димензија: 40 * 10мм, 60 * 10мм или прилагодено

материјал: Кобалт 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.