сите категории

Други јазици

  • EHD001 RF Tag Detector
  • EHD001 RF Tag Detector

EHD001 RF Tag Detector

Опис:  RF/AM Handheld Detector

Фреквенција: 8.2MHz / 58MHz 

Област за откривање: 10cm

Спецификација: Avoid checking the body directly

Димензија: 195 80 * * 29mm

Пакување: 50 парчиња / ctn, 9KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.