сите категории

Други јазици

  • EAS Tag AM
  • EAS Tag AM

EAS Tag AM

Опис: Alarm Tag 

димензија: 73 * 19 * 17mm 

фреквенција: 58KHz/8.2MHz 

Боја: Бело, сиво или прилагодено 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 11.7KG, 0.026CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.