сите категории

Други јазици

  • EAS вртлива глава за игла
  • EAS вртлива глава за игла

EAS вртлива глава за игла

Опис: Swivel(roating)head pin(Smooth/grooved) 

димензија: ГлаваФ12мм

Должина на: 16/19/21/24/50mm 

Пакување: 10000 парчиња / ctn, 22KG, 0.022CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.