сите категории

Други јазици

  • Пајак завиткајте EAS со мрежа
  • Пајак завиткајте EAS со мрежа

Пајак завиткајте EAS со мрежа

Опис: Пајак завиткајте EAS со мрежа

Димензија: 54 * 38mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Црна или прилагодена

Должина на јаже: 36см, 50см 0р 72см. 

Заклучи: Магнетно заклучување

Алармен начин: 2 аларми 

Заштитете ја големината: 13 * 13 * 18 см (36 см)

Пакување: 100 парчиња / CTN, 15KG, 0.039cbm (36cm)

  • Производ Информации

Затворањето на производите во кафези или витрини за витрини им донесе на многу продавници огромен проблем со клиентите, што резултира со слаба застапеност. Пајакот може да ви помогне да го решите тоа прашање. Пајакот има 4 жици за кабелски воздушни зафати што се обвиткуваат и цврсто се стеснуваат околу спакуваната стока. Пајакот завива аларм кога некој ќе се обиде да го пресече кабелот или темпераментот со стоката.

Придобивките што ги обезбедува пајакот, вклучуваат:

1) Клиентите имаат подобро искуство бидејќи можат слободно да отвораат дисплеи

2) Производите завиткани со пајак полесно се изведуваат на изложба и го презентираат производот како што е наменет

3) Стоката останува обезбедена и се контролира ризикот од кражба

4) Персоналот е уверен дека спакуваната стока останува недопрена и е безбедна за возење

5) Продажната работна сила може ефикасно да се искористи за продажба на повеќе производи наместо за послужување заклучени дисплеи

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.