сите категории

Други јазици

  • Етикета за шиење на EAS
  • Етикета за шиење на EAS

Етикета за шиење на EAS

Опис: AM Етикета за шиење

Фреквенција: 58KHz

Димензија: 75 * 20мм / прилагодено

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.