сите категории

Други јазици

  • Безбедна кутија EAS
  • Безбедна кутија EAS

Безбедна кутија EAS

Опис: Безбедност на EAS за безбедност

Димензија: Надворешна големина: 236 * 122 * 93мм           

                       Внатрешна големина: 224 * 115 * 64мм

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / EM или прилагодено

Пакување: 50 парчиња / ctn, 19KG, 0.123CBM

  • Производ Информации

Побезбедна кутија е Безбедност на заклучени ормани со придобивки од отворено трговско тргување, лесно се нанесува и се отстранува со помош на метал.

EAS побезбеден може да се користи за заштита на стоки како парфем, комплет за бричење, пура, ДВД, батерија, козметика, цигара итн.

Ознаките се достапни или со стандардна јачина или со магнетна брава со висока јачина.

Сите модели на ознаки активираат аларм за антена. Оваа функционалност е активна и не може да се оневозможи без оглед дали е ознаката заклучена.

Ознаките се изработени од поликарбонат од висок степен, обезбедуваат супер заштита на стоката.

Clear box им овозможува на купувачите лесно да ја прегледуваат и купуваат стоката.

Куките се опционални за повеќето побезбедни, погодни за закачување стока на полицата на екранот.

Постои целосен опсег побезбеден во Highlight. Уште повеќе, Highlight може да дизајнира и прави калапи како ваше барање. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.