сите категории

Други јазици

  • Проверка на EAS RF
  • Проверка на EAS RF

Проверка на EAS RF

Опис: EAS RF проверувач (со функција за вибрации)  

Фреквенција: 8.2MHz

Област за откривање: 10CM

Спецификации: Избегнувајте директно проверување на телото

Димензија: 21.3 * 3.8 * 2.9cm

Пакување: 10 парчиња / ctn, 1.7KG, 0.05CBM

  • Производ Информации
  • Видео

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.