сите категории

Други јазици

  • EAS RF Deactivator
  • EAS RF Deactivator

EAS RF Deactivator

Опис: Интегриран RF деактиватор, напојуван

Not beep when deactivating the label

материјал: Стаклена површина

Влезен напон: 220V / 110V ± 10%

Димензија на подлогата: 240 240 * * 16mm

Пакување: 10 парчиња / картон, 22KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.