сите категории

Други јазици

  • EAS Pencil Tag Pin
  • EAS Pencil Tag Pin

EAS Pencil Tag Pin

Опис: Small Plastic Head Pin(Smooth/grooved)

димензија: ГлаваФ13мм

Должина на: 16/19/21/24/50mm

Пакување: 20000pcs/ctn, 13KG, 0.038CBM (42x29x27cm)

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.