сите категории

Други јазици

  • EAS Panda Tag
  • EAS Panda Tag

EAS Panda Tag

Description: Panda Lock

Model: LK010

Димензија: 50 * 43 mm

Lock: 3-balls lock super/standard

Packing: 1000pcs/ctn, 10kg, 0.035CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.