сите категории

Други јазици

  • Оптичка ознака на EAS
  • Оптичка ознака на EAS

Оптичка ознака на EAS

Опис: Оптичка ознака на EAS

Димензија: 28 23 * * 50mm 

Фреквенција: 58KHz /8.2MHz 

Боја: White/gray or customized 

Заклучи: Standard/super magnetic lock

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 15KG, 0.033CBM

  • Производ Информации
  • Видео

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.