сите категории

Други јазици

  • EAS заклучување
  • EAS заклучување

EAS заклучување

Димензија: Ф18 * 17мм

Заклучи: Супер / стандардно заклучување со 3 топки

Пакување: 4000 парчиња / ctn, 15KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.