сите категории

Други јазици

  • Зглоб на врвците на ЕАС
  • Зглоб на врвците на ЕАС

Зглоб на врвците на ЕАС

Опис: врвка

BuckleDimension: 20*175mm (8")

Пакување: 1500 парчиња / ctn, 8KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.