сите категории

Други јазици

  • EAS Lanyard
  • EAS Lanyard

EAS Lanyard

Опис: врвка

Димензија: прилагодени

Пакување: 500 парчиња / ctn, 20KG, 0.033CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.