сите категории

Други јазици

  • EAS 58KHz Bottle Tag
  • EAS 58KHz Bottle Tag

EAS 58KHz Bottle Tag

Опис: Milk bottle tag

Димензија: 42 * 48mm

Фреквенција: 8.2mhz/ EM

Боја: прилагодени

Заклучи: Three balls  clutch standard /super or customized

Length of lanyard: прилагодени

Пакување: 250pcs/carton 8kg 0.028CBM

  • Производ Информации

Сакате да не обезбедите шише со вино или млеко?

Дали сакате да заштитите скапи предмети, како што се дизајнерски торби и багаж?

Тогаш, универзалното обележување на шишето со повеќекратна употреба е добро решение.  

Дизајнот на овој вид ознаки значи дека може да се прилагоди за да се заштитат многу различни ставки со големина. Willе ги обезбеди шишињата и ќе се завитка околу ремени чанти, рачки за багаж, па дури и спортски рекети. Покрај тоа, една големина одговара на повеќето шишиња.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.