сите категории

Други јазици

  • Ознака за мастило EAS
  • Ознака за мастило EAS

Ознака за мастило EAS

Опис: Transparent ink tag 

Димензија: Ф56мм

Фреквенција: 8.2MHz / 1.95MHz / 58KHz / 66KHz или прилагодено

Боја: Црна или прилагодена

Заклучи: Стандардна / супер заклучување 

Пакување: 500 парчиња / ctn, 11KG, 0.033CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.