сите категории

Други јазици

  • Ознака за школка со мастило EAS
  • Ознака за школка со мастило EAS

Ознака за школка со мастило EAS

Опис: Shell Tag

Димензија: Ф50 * 22.5мм 

Фреквенција: 8.2MHz / 1.95MHz / 58KHz / 66KHz или прилагодено 

Боја: White, gray or customized 

Заклучи: Магнетна брава

Боја на мастило: Yellow, Red, Blue or customized 

Пакување: 500 парчиња / ctn, 11KG, 0.036CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.