сите категории

Други јазици

  • Сензор за мастило EAS
  • Сензор за мастило EAS

Сензор за мастило EAS

Опис: Ознака за мастило

Димензија: Ф50мм 

Фреквенција: 8.2MHz / 1.95MHz / 58KHz / 66KHz или прилагодено

Боја: Црна, сива, крем, бела или прилагодена

Заклучи: Стандардна / супер заклучување 

Пакување: 500 парчиња / ctn, 14KG, 0.034CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.