сите категории

Други јазици

  • ПИС за мастило EAS
  • ПИС за мастило EAS

ПИС за мастило EAS

Опис: ПИС за мастило EAS 

Димензија: 41 11 * * 26mm 

Боја: Бела или прилагодена 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 7KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.