сите категории

Други јазици

  • Игла со мастило EAS
  • Игла со мастило EAS

Игла со мастило EAS

Опис: Игла со мастило

Димензија: Ф 25mm/ Ф31mm 

Боја: Бела или прилагодена 

Пакување: 1000 парчиња/ctn, 9 килограми, 0.028 CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.