сите категории

Други јазици

  • EAS EM Deactivator/Reactivator
  • EAS EM Deactivator/Reactivator

EAS EM Deactivator/Reactivator

Опис: EAS EM Deactivator/Reactivator

Димензија: 260 165 * * 115mm 

Напон: 220v/110v, 50hz, AC power supply

Напомена: Извадете ја струјата при полнење на осигурувачот

Пакување: 1pc / ctn, 3KG, 0.01CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.