сите категории

Други јазици

  • EAS DVD Safer
  • EAS DVD Safer

EAS DVD Safer

Опис: EAS DVD Safer

Димензија: Надворешна големина: 220*151*21мм           

                       Внатрешна големина: 196*147*18мм 

Фреквенција: 8.2MHz/58KHz/66KHz/EM или приспособено

Пакување: 100 парчиња/ctn, 25 килограми, 0.1 CBM

  • Производ Информации

Побезбедна кутија е Безбедност на заклучени ормани со придобивки од отворено трговско тргување, лесно се нанесува и се отстранува со помош на метал.

EAS побезбеден може да се користи за заштита на стоки како парфем, комплет за бричење, пура, ДВД, батерија, козметика, цигара итн.

Ознаките се достапни или со стандардна јачина или со магнетна брава со висока јачина.

Сите модели на ознаки активираат аларм за антена. Оваа функционалност е активна и не може да се оневозможи без оглед дали е ознаката заклучена.

Ознаките се изработени од поликарбонат од висок степен, обезбедуваат супер заштита на стоката.

Clear box им овозможува на купувачите лесно да ја прегледуваат и купуваат стоката.

Куките се опционални за повеќето побезбедни, погодни за закачување стока на полицата на екранот.

Постои целосен опсег побезбеден во Highlight. Уште повеќе, Highlight може да дизајнира и прави калапи како ваше барање. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.