сите категории

Други јазици

  • Безбедносен појас на дисплејот EAS
  • Безбедносен појас на дисплејот EAS

Безбедносен појас на дисплејот EAS

Опис: Display series

Димензија:170 45 * * 41mm 

Lanyard Dimension :2М или прилагодено

Боја: Црна или прилагодена

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.