сите категории

Други јазици

  • Безбедност на приказ на ЕАС
  • Безбедност на приказ на ЕАС

Безбедност на приказ на ЕАС

Опис: Прикажете серии за самоаларм

Димензија:37 13 * * 15mm

Боја: Gray,white or customized 

Пакување: 400 парчиња / ctn, 10KG, 0.04CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.