сите категории

Други јазици

  • EAS Deactivator RF
  • EAS Deactivator RF

EAS Deactivator RF

Опис: EAS Deactivator RF

Материјалстакло

Scan range: 8.2MHz

Recording Height: Над 15 см

Влезен напон: 220v 

Димензија на подлогата: 200 150 * * 25mm

Тежина: 540g

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.