сите категории

Други јазици

  • Омотот со шишиња EAS
  • Омотот со шишиња EAS

Омотот со шишиња EAS

Опис: Ознака за шишиња 

Димензија: Φ53mm 

Фреквенција: 8.2MHz / ЕМ 

Боја: Сива / бела или прилагодена 

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 250 парчиња / ctn, 8KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

Сакате да не обезбедите шише со вино или млеко?

Дали сакате да заштитите скапи предмети, како што се дизајнерски торби и багаж?

Тогаш, универзалното обележување на шишето со повеќекратна употреба е добро решение.  

Дизајнот на овој вид ознаки значи дека може да се прилагоди за да се заштитат многу различни ставки со големина. Willе ги обезбеди шишињата и ќе се завитка околу ремени чанти, рачки за багаж, па дури и спортски рекети. Покрај тоа, една големина одговара на повеќето шишиња.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.