сите категории

Други јазици

  • Ознака за шишиња EAS
  • Ознака за шишиња EAS

Ознака за шишиња EAS

Опис: Mini Belt Bottle Tag 

Димензија: 35 * 29mm 

Фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz 

Боја: Сиво/бело или прилагодено 

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 500pcs/cnt, 10KG, 0.028CBM

  • Производ Информации
  • Видео

Сакате да го заштитите шишето со вино или лименката со млеко да не исчезнат?

Сакате да заштитите скапи предмети како дизајнерски чанти и багаж?

Тогаш Универзална ознака за еднократно шише со жица е добро решение.  

Дизајнот на овој вид ознаки значи дека може да се прилагоди за да се заштитат многу различни големини на предмети. Ќе ги прицврсти шишињата и ќе ги обвиткува лентите од чанти, рачките за багаж, па дури и спортските рекети. Покрај тоа, една големина одговара на повеќето шишиња.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.