сите категории

Други јазици

  • Ознака за блистер EAS
  • Ознака за блистер EAS

Ознака за блистер EAS

Опис: Ознака за блистер EAS  

Димензија: 55 58 * * 24mm

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / Двете

Боја: Црно / сиво / бело или прилагодено

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 500 парчиња / ctn, 10 kg, 0.033 CBM

  • Производ Информации

Ознака за блистер BL001 EAS

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.