сите категории

Други јазици

  • EAS Antiteheft Lanyard
  • EAS Antiteheft Lanyard

EAS Antiteheft Lanyard

Опис: врвка

Димензија: 200мм (8 ") / прилагодено

Пакување: 5000 парчиња / ctn, 21KG, 0.022CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.