сите категории

Други јазици

  • Тестер за ознаки на EAS AM
  • Тестер за ознаки на EAS AM

Тестер за ознаки на EAS AM

Опис: Тестер за ознаки на EAS AM

Димензија: 190 103 * * 62mm

Тежина: 281g

Фреквентен опсег: 40 khz - 80 Khz

Напојување: Батерија/адаптер за напојување од 9V

Адаптер Влез: 230-240V AC адаптер

              Излез: 9V 100mA DC

Пакување: 1pcs/carton, 461g, 195*110*65mm

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.