сите категории

Други јазици

  • Налепница EAS AM за кармин
  • Налепница EAS AM за кармин

Налепница EAS AM за кармин

Опис: AM етикета за кармин

Модел бр .: AL006

димензија: 73 * 55мм

Фреквенција: 58KHz

Боја: Црна или прилагодена

Пакување: 10000 парчиња / ctn, 16KG / ctn, 0.045CBM / ctn

  • Производ Информации

Налепницата EAS AM за кармин е дизајнирана за усни и некои производи во тубуларна форма, што може да се заштити стоката силно и полесно да се лепи. Уште повеќе, налепницата EAS AM не е толку очигледна од налепницата AM, така што кражбата нема лесно да ја забележи. Налепницата EAS AM за кармин може да биде деактивирана (еднократна) или не-деактивирачка (употреблива) етикета.  

Налепницата за кармин со ниска цена EAS AM е достапна во широк спектар на стандардни и прилагодени стилови и е достапна во листови за да ги приспособи трговците со марки со ознаки на изворот и другите барања за заштита на производите во продавницата. 

Електрични спецификации
Фреквенција: 58kHz +/- 300Hz
Деактивирање: 100%
Растојание за работа: До 1.6m за системот со двоен пиедестал.

Спецификации за квалитет

AQL = 1.0
CE / ISO / RoHS / MSDS

Материјали за градба
1. Пластично куќиште (полистирен / полиетилен 0.35 мм (0.014) дебелина.)
2. Резонатор
3. Ламинат
4. Пристрасност
5. Лепило
6. Ослободете лагер

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.