сите категории

Други јазици

  • Ознака EAS AM 58KHz
  • Ознака EAS AM 58KHz

Ознака EAS AM 58KHz

Опис: Таг за спојка 

димензија: 60 * 20 * 20mm 

фреквенција: 58KHz

Боја: Бело, сиво или прилагодено

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 11KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.