сите категории

Други јазици

  • DP001 + Прикажи само-аларм Стаорец
  • DP001 + Прикажи само-аларм Стаорец

DP001 + Прикажи само-аларм Стаорец

Опис: Прикажете серии за самоаларм

Големина: 37 * 15 * 13mm

материјал:  ABS

Боја: Црна

Кабел: Two Spring cable

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.