сите категории

Други јазици

  • Може да се означи за еднократна употреба млеко
  • Може да се означи за еднократна употреба млеко

Може да се означи за еднократна употреба млеко

Опис: Disposable Small Milk Can Safer 

Надворешна големина: 102 * 13mm           

Внатрешна големина: 100 * 10mm

Фреквенција: 58KHz

Пакување: 420 парчиња/ctn, 14 килограми, 0.08 CBM

  • Производ Информации

Може да се означи за еднократна употреба млеко

Ознаките за лименки со млеко се идеални за конзерви со млеко во прав, спортска опрема и некои електрични алати. Се разбира, тоа е многу визуелно спречување кражба. Ознаката на конзервата за млеко може да се заклучи со челично јадро.

Паметниот дизајн го олеснува користењето и проверката на датумот на производство на клиентите.

Различни димензии за различни лименки. Уште повеќе, ја дизајниравме и мелницата за еднократна употреба. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.