сите категории

Други јазици

  • Прикажете серии за самоаларм
  • Прикажете серии за самоаларм

Прикажете серии за самоаларм

Опис: Прикажете серии за самоаларм

Димензија: 160 100 * * 28mm 

Пластична боја: Бела  ABS материјал

Додатоци: 6 кабли / лепак 3M / Адаптер за напојување

Пакување: Зависи од количината на нарачката 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.