сите категории

Други јазици

  • Прикажување безбедност на самоалармот
  • Прикажување безбедност на самоалармот

Прикажување безбедност на самоалармот

Опис: Прикажи самоаларм

големина: 140 130 * * 130mm

материјал:  ABS & Aluminium allory

Боја: Белило

Должина: 90cm

Додатоци: 3M glue/Power adaptor

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.