сите категории

Други јазици

  • Прикажи заклучување на безбедноста
  • Прикажи заклучување на безбедноста

Прикажи заклучување на безбедноста

Опис: Запрен блок

Димензија: 53 23 * * 20mm

Дијаметар на дупката: 6mm

Заклучи: Магнетна брава

Боја: Бела или прилагодена

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 10KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.