сите категории

Други јазици

  • Држач за дисплеј
  • Држач за дисплеј

Држач за дисплеј

Опис: Покажи

големина: 70 60 * * 53mm

материјал:  Акрилик

Боја: Транспарентни

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.