сите категории

Други јазици

  • D003 Detacher
  • D003 Detacher

D003 Detacher

Опис: Одвојувач

димензија: Ф73 * 45мм

Магнетна сила: ≥10000GS 

Пакување: 50pcs/ctn,24KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

D003 Detacher is used to remove re-usable hard tags from the goods, especially pencil tag. The magnetic force of golf detacher is super, about 8000GS-10000GS. Magnetic detacher is generally installed at the edge of the cashier desk. Two installtion way for D003 detacher: fixed at the bottom or fixed on the top three screw hole.

 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.