сите категории

Други јазици

  • Clothing Alarm Tag
  • Clothing Alarm Tag

Clothing Alarm Tag

Опис: security tag 

димензија: 52 * 13 * 19mm 

фреквенција:58KHz/ 8.2MHz security tag

Боја: White, gray or customized security tag

Пакување: 1000 ЕЕЗ / КТН, 10КГ, 0.028СБМ  

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.