сите категории

Други јазици

  • Кабелски брави
  • Кабелски брави

Кабелски брави

Опис: Ознака L

димензија: 28 * 12 * 22mm

Должина на: 60мм / прилагодено

фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Бело, сиво или прилагодено

Пакување: 1000 ЕЕЗ / КТН, 12КГ, 0.028СБМ 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.