сите категории

Други јазици

  • Ознака за шише со шкафче против изгорено
  • Ознака за шише со шкафче против изгорено

Ознака за шише со шкафче против изгорено

Опис: Ознака за шише со шкафче против изгорено

Димензија: Φ50mm

Фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz

Боја: Црно или прилагодено 

Заклучи: Magnetic lock, anti-burnt

Пакување: 500 парчиња/ctn, 10 килограми, 0.0292 CBM

  • Производ Информации

Сакате да го заштитите шишето со вино или лименката со млеко да не исчезнат?

Сакате да заштитите скапи предмети како дизајнерски чанти и багаж?

Тогаш Универзална ознака за еднократно шише со жица е добро решение.  

Дизајнот на овој вид ознаки значи дека може да се прилагоди за да се заштитат многу различни големини на предмети. Ќе ги прицврсти шишињата и ќе ги обвиткува лентите од чанти, рачките за багаж, па дури и спортските рекети. Покрај тоа, една големина одговара на повеќето шишиња.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.