сите категории

Други јазици

  • B015 капаче од шише EAS
  • B015 капаче од шише EAS

B015 капаче од шише EAS

Опис: Капак од шише EAS 

Димензија: Φ32 * 42mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz / EM

Боја: Сива / бела или прилагодена

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 200 парчиња / ctn, 8KG, 0.0336CBM

  • Производ Информации

Капачето шише B015 EAS е дизајнирано за обезбедување на ознаката на шишето. Во исто време, капачето за шишиња EAS исто така може да заштити кражба од пиење вино.

Детали за капачето за шишиња како подолу:

1. Уникатен дизајн го минимизира оштетувањето на пакувањето од фолија.

2. Едноставно дејство на пресврт што треба да се примени, со брза и лесна операција со една рака за брзо отстранување на товар.

3. Компатибилен со повеќето магнетни раздвојувачи, не е потребен уникатен одред.

4. Мало присуство на полица, додавајќи само 2мм до висината на шишето.

5. Clear Cap за да може брендирањето на производот да биде јасно видливо преку капачето. 

B015-EAS-капаче за шишиња-ниска цена

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.