сите категории

Други јазици

  • A028S / H028S Ознака за крпи за безбедност
  • A028S / H028S Ознака за крпи за безбедност

A028S / H028S Ознака за крпи за безбедност

Опис: EAS Security Towel Tag

Димензија: 41 20 * * 8mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz 

Боја: виолетова

Пакување: 2000 парчиња / ctn, 10 kg, 0.028 CBM

  • Производ Информации

EAS Security Towel Tag

EAS Security Towel Tag to be sewn into towels, dressing gowns & bath robes for use in gyms and hotels.

Towel tags will with stand the washing and ironing.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.